Köpeğimin Gözünün Alt Kısmı Sürekli Kırmızı

Portallam12

İlk geldiği günlerde böyle değildi 2-3 ay sonra gözleri böyle olmaya başladı genelde kızıma ciğer veriyoruz ondan dolayı olabilir mi ? Ve ne yapmalıyım veteriner bişey demedi götürdüğümde

3 CEVAP

patili

ciğerden kaynaklanıyor olabilir evet. ciğer kan değerlerini çok yükseltir. kanı zaten yüksek olan bir hayvana da sürekli ciğer vermek tansiyon hastası yapabilir. gözlerindeki kızarıklık tansiyon vs. kolesterol etkisi gibi geldi. umarım böyle değildir. ciğeri kesin ve veterinerinize götürüp bi kücük kan tahlili yaptırın

Portallam12

Teşekkürler zaten daha az verdiğimizde böyle olmuordu sürekli yiyince böyle oluyordu

patili

tamamen kesin 2 hafts kadae. hiç vermeyin. hergün havuç kabak haşlayın verin. üzerine biraz tavuk suyu veya et suyu