Kedim Öldürdüğü Böcekleri Su Kabına Atıyor

Ahmetemind

Bir gün kedimin su kabını değiştirmeye gittim içinde ölü sinek vardı bende kedim bir şekilde düşürmüştür dedim.Kabı iyice yıkadım her gün taze su koyuyorum.Sonra her gün başka bir böcek getirmeye başladı.2 gün önce hamam böceği , sinek vb. Bende yeni kap aldım ona da aynısını yaptı.2 kap aldım yine ikisine de böcek getirip atıyor.Sizce normal mi?
Sanırım böceği suya koyup aromalı su yapıyor :D

2 CEVAP

patili

sizin kedi maya psikopat çıktı. her yol var valla yaramaz da )))
şaka bir yana onu dışarı cıkarın. evden cıkarken heryeri bir güzel ilaçlayın. 2 3 saat girmeyin. evde haşere kalmazsa bu sorundan da kurtulursunuz. hamam böceği de biraz fazla çünkü. mikrop vs kapabilir

Ahmetemind

Aklımda var ilaçlatma fikri. Cidden manyak bir kedi :D