Kedimi Köpüşüme Emanet Etmemde Bi Sakınca Varmı Acaba

Luckyssss

Merhaba kedimi köpüşüme emanet etmek aslında içimi rahatlatır çünkü neredeyse benden cok onunla o ilgileniyor çişini kakasını o yaptırıyo yatagının dısında görse o yatagına tasıyor öpüyor yalıyor yatagının gölgesindeyse güneş tarafına çekiyo bu olanlara ne kadar güvenmem ne kadar güvenmemem gerekiyo ?

5 CEVAP

Luckyssss

Hatta köpeğim onla ilgilenirken susuyor da

Duman14

Köpeğiniz yeni anneydi yanlış hatırlamıyorsam annelik duygusunu kedide hissetmeye başlamış olmalı bir zararı olacağını düşünmüyorum zaten kısa sürede alışırlar birbirlerine :))

Luckyssss

Profilimde fotografı var

patili

canım kedin 2 - 3 aylık olana kadar saatler boyu yalnız kalmalarına izin verme. gerisi sorun değil. cok güzel ahlaklı bi köpeğin var (♡) evet ama kendi yavrusunu yiyen anne kediler varken yine de tam güvenmemelisin ilk zamanlar. kediye de köpeğinin yanında cok ilgi gösterme. o zaten her işini yapıyormuş kedinin. köpüşün kıskanmasını engelle onu daha cok sev. 2 3 aylık olduktan sonra da eger ısıran bir köpeğin yoksa bence cok iyi dost olucaklar. (inşallah)

Luckyssss

Evet sanırım bu yüzden öyle tesekkür ederim bu arada onun adıda duman :)