Yardım Edermisiniz

eceeece

Arkadaşlar yaklaşık 20 günlük gözleri yeni yeni açılmış 3 tane yavru kedilerim var annesiz. Daha önce laktozsuz süt veriyordum birşeyleri yoktu daha sonra anne sütü tozu aldım kediler kötü oldu gibi gözlerinde kırmızılık var 1 tanesinin patisinde sayihalik ve morarma var ishal oldular veterinere götursem toplam olarak ücret ne alırlar lütfen yardımcı olun ölüp gitmesin yavrucaklar

14 CEVAP

eceeece

Yasement tamam sağol teşekkür ederim

patili

bana özelden yaz mutlaka canım veterinere gittiğinde. inşallah iyi bir veterinerdir ve yavrular sag salim büyür

eceeece

Tamam haber ederim inşallah

meysakcr

Gittiğim veteriner benden 2 aylık 2 yavru kedilerim için muayne parası 2si beraber olarak 100 tlydi 80 tl almışlardı yerine göre değişebiliyor kimi yerde 100 kimi yerde 70 oluyor gitceğiniz veterineri gitmeden arasanız indirim yaparlar bence

yasement

Canim o zaman veterinere gittiginde de mutlaka sokaktan yeni aldigini belirt fiyatta yardimci olucaklardir

yasement

Petlebi veterinerler sayfasinda sokak hayvanlarina sadece ilac ucreti alinir gibi bi ibare oluyor bazi veterinerlerin profillerinde oraya da bak

eceeece

Allah razı olsun patili sağol tesekur ederim yarın inşallah göstercem

yasement

Allah korusun, sokaktan mi almistiniz? veteriner pahali gelirse, sokaktan da yeni aldiysaniz, belediye veterineri de yardimci olur diye dusunuyorum. sokak hayvanlarina ucretsiz hizmet veriyorlar sahipli hayvanlara bakmiyorlar ama yeni sahiplendiyseniz geri cevireceklerini sanmiyorum

eceeece

Çok pahalı ne yapacağımı bilmiyorum şu anlık elimden ne gelir onuda bilmiyorum internetten bakiyorum birşey çıkmıyor korkuyorum

eceeece

Evet sokaktan aldım annesiz bir halde buldum. Bizim burada öyle bir şey yok belediyede yardım falan yok maalesef :(

patili

veterinere götür canım lütfen. çok fazla ücret alacaklarını sanmıyorum senin yaşadıgın şehirde. durumu anlat. laktozsuz süt sonrası bebek tozuna geçtim ve ishaller cok de. gerçekten inanılır gibi değil. laktozsuz süt verdin mi peki tozu kesip? değilmedi mi durumları?

patili

değişmediler mi?

patili

ben sana maddi olarak yardımcı olmaya çalışırım. sen yeterki vet.e götür öğren durumlarını

lesi

veterinere götürmen lazım canım. çünkü kedilerde morarma ve patide siyahlık çok görülen bir şey değil