Anne Husky Baba Kangal Yavru Kırması Nasıl Olur ?

Anne husky ve baba kangal kırması nasıl olur.
Fiziksel özellikleri mesela ?
Ve huyları ?
Sahiplenmek istediğim yavru var doğmasını bekliyorum

4 CEVAP

Havanese_Siri

Hayal kırklığına uğramayacağınıza emin olabilirsiniz :))

Yavru mavi gözlü olur büyük ihtimalle . Kangal ve Husky nin karışımı huyları olur ama daha çok Husky çünkü baba kırmaymış. Kangal özellikleri için buraya tıklayın Husky için buraya tıklayın Ortak özelliklere baktığımızda yavru fazla egzersize ihtiyaç duyacak, çocuklarla iyi geçinecek, zeki ve güçlü bir köpek olacak, sahibine bağlı olacak ve apartmanda yaşamaya uyumlu olmayacak.(Sahiplenmekle en iyisini yapmışsınız)

Ya inşallah babam kangal istiyordu bende husky ve yavru bece bize göre ama baba kırma değil safkan kangal annede safkan husky

Kedisevercat

burada fotoğrafı var