Kedim Cok Zayif

Ezgikya

Ya benim kedimin cinsindenmidir bilemedim fazla kilo almiyor diger kedilere bakiyorum boyle tombul tombullar sizce neden kilo almiyordur

14 CEVAP

yaş kilo biligisi fotoğraf vs olmadığı için çok havada kalıyor konu.Fazla kilo ilerde aynı insanlardaki gibi sağlık sorunlarını da beraberinde getirir.Bence dert etmeyin çok sıska değilse eğer

patili

yaşı ve kilosu nedir kedinizin? cinsi ve cinsiyetini de yazarsanız yardımcı olurum.

patili

daha rahat yardımcı olabilirim*

Ezgikya

Yasini tam olarak bilmiyorum kilosunuda ayni sekilde cinsi su siyah beyaz olan kedilerden

Luckyssss

soğukkanlı, en zeki ve sevecen Diyor internette ama zayıf falan denmiyor atak bi vucut yapısı oldugu yazıyor birde

patili

kilosunu bilirseniz en azından zayıf mı yoksa normal mi oldugunu anlayabiliriz. hassas mutfak tartısında veya bir veterinerde ölçtürebilirsiniz. kaburgaları elinüze gelmiyorsa zayıf değildir. benim kzım da zayıf hemcinslerine göre ama sıska değil laburgaları elimize gelmiyoe

kedilikizzz

Bir fotoğrafını çekip yükleyin isterseniz.

Ezgikya

Kaburgalari gelecek sekilde degil ama ne biliyim diger kediler tombul falan cok tatli oluyorlar benim kedimde tatli tabi ama uzuluyorum zayif diye sanirim cinsinden veterinere sorucam

Luckyssss

Patili mesajıma bakabilirmisin acaba :)

Ezgikya

Nasil bakiliyor bilmiyorum ben kusura bakma yeniyim gibi biside :)

yasement

Kilosu ideal mi şöyle bir şey var saga sola kaydirip fikir edinebilirsiniz. bir de size oyle geliyor olabilir mi acaba cunku benimki de bana da oyle geliyordu ama veteriner gayet normal dedi her kedinin bunyesine gore degisir dedi :)

mesela benim kız 5.5 aylık 4 kiloyu görüyor şuan tartıda.Ama görünüşte hiç kilolu durmuyor

yani belki de kedinizin cinsine göre kilosu ideal olabilir

Luckyssss

Tuxedo sanırım