Yavru Kedim Akşam Saldırıyor

nildogcat

Yaklaşık 1 hafta önce 1,5 aylık bir kız sahiplendik.Lokum ile alışabilmeleri için yavru benim odamda duruyor doğal olarak yavru ile ben beraber yatıyorum.Gün içerisinde gayet sakin olan kedi akşam olunca kıyameti koparıyor gecenin 3'ünde yüzüme saldırıyor garip garip miyavlıyor,kollarımı ısırıyor yüzümü ısırıyor.Beni uyutmuyor kısacası.Bu huylarından onu nasıl vazgeçtirebiliriz?

2 CEVAP

lesi

sana şunu söyleyeyim. kediler akşamları çok severler sabahlardan daha çok bu yüzden seni ısırmasının nedeni seni arkadaş olarak görüp seninle oyun oynamak istemesidir.

nildogcat

Bir kedim daha var akşamları oynamak istemesini ve nasıl ısırdığını biliyorum fakat bu kedimiz daha farklı hırlayan bir tonda miyavlayıp deliriyor,parçalamak istercesine ısırıyor(yüzümü ve kollarımı).Bu huyundan onu nasıl vazgeçtirebilirim?