Arkadaşlar Kedimin Resmini Patiler Misiniz?

lesi

arkadaşlar kedime o para ile mama alacağım lütfen bu sizin elinizde. beni patileyenleri bende patilerim...

7 CEVAP

Luckyssss

Diğer hayvanseverler de sokak canları için çabalıyor ama siz bi şekilde kedinize mama alabilirsiniz ama sokak canlarına mama alınıyor atan kişilerin çoğu

Luckyssss

Amacım kötü yorum yapmak degil sadece önce dısardaki canların önce doyması daha iyi diye düşündüm yanlış anlama :)

lesi

fakat ben küçüklükten beri bir kedim olmasını istemiştim olduğunda çok mutlu oldum. yani sadece kendi kedim değil tüm canlıları düşünüyorum inan.

lesi

bende mama alacağım sokak canlılarına zaten 25 TL si kedime 25 TL si sokaktaki hayvanlara.

Duman14

Zaten 25 tl ödül veriliyor 1 kişiye 50 tl değil bende sokak hayvanlarına mama alıyorum ama prim yapmayada çalışmıyorum

Havanese_Siri

Parayı neye harcayacağının önemi yok bana göre. Hak eden alsın ödülü.

lesi

fakat gerçekten yeni katıldım ve fotoğraf yarışmasını kazanıp kedilere mama almak istiyorum benim üzerime gelmeyin ve kötü yorum yapmayın