Mestanım Çok Ağlıyor

Birkediannesi

3 aylık pisicim mestan geceleri çok ağlıyor yanımızda yatmasına rağmen huzursuz nasıl rahatlatabilirim 2 gün oldu evimize katılalı annesi ve kardeşinimi arıyor acaba :(((

4 CEVAP

patili

oyy kıyamam ya. durumu net bilemediğimiz için yorumlayamıyoruz da :/
normalde ailesi için aglamaz 3 aylık bir kedi. ama bu kedicil kardeşlerine çok düşkünse onun için bunalıma girmiş olabilir. eve geldiği ilk 1 hafta boyuncs tek bir odada kalmalı. evin diğer kısımlarına geçirilmemeli. evin tek bir üyesini görmeli. diğer üyelerle temas 1 hafta sonra.

patili

kardeşlerini sahiplenme inkanınız varsa lütfen onları da sahiplenin

Birkediannesi

Odada kalmayı hiç sevmedi ozamanda çok ağladı kardeşleri sahiplendirildi :( mestan tek geldi bana çok vakit geçiriyorum seviyorum oynuyorum inşallah zamanla düzelir :( ve eşime aşık resmen işten geldiğinde hemen kucağına koşuyor

patili

o zaman özleme sebebiyle değildir o aglama. durumu görmeden birşey söylemek zor. veterinere götürün biryeri agrıyor da olabilir