Arkadaşlar Bu Ne Durup Dururken Oldu Kedimde

eceeece

Kedimin bir sorunu mu var neden böyle oldu arkadaşlar yardımcı olun lütfen

9 CEVAP

patili

görünmüyor net ama kedi cok zayıf gibi geldi bana canım. keşke en baştan laktozsuz süte alıştırmasaydın :( off of

patili

veterinere götür canım kaç yaşındasın bilmiyorum ama yazık olmasın yavrulara..

eceeece

Bugün göstercem bir şekilde sabah her kalktığımda ölmüş gibi halleri oluyor çok korkuyorum artık git gide kötüleşiyorlar

Birkediannesi

Yavrumu o net gözükmüyor veterinere göster mutlaka :((

Luckyssss

Göbek bağı olan yeri iltihap kapmış gibi duruyor bence hemen veterinere götür kaybedebilirsin yavruyu

milodelisi

Anüsünden çıkan bir şey gibi. Vet acil görmeli kesinlike

eceeece

Evet ishal oldular :(

Reyyanhan

Kesinlikle götür vete.

eceeece

Şu an veterinerrde anne bulundu :)