Kedimin Gaz Sorunu Var

Bal_lokma

Daha 3 üncü haftaya yeni girdik cinsi tekir kilosunu bilmiyorum ama çok zayıf değil 3 4 gündür karnında gaz şişliği var aldığım petshoptan sütünün içine zeytinyağı damlatmamı söylediler yaptım biraz yardımcı oldu ama yinede tam çözüm olmadı bana öneride bulunabilirmisiniz lütfen bu gazın bi süre sonra onu zehirleyebiliceğini söylediler korkuyorum

3 CEVAP

patili

yerde 4 ayak vaziyette tutup parmağınızı yandan karın kısmına getirip karnını hafif hafif ovun.
2. omzunuza alın. yine o elleriyle size tutunucak. sırtına hafif hafif masajla ara ara kücücük vurun/dokunun

Bal_lokma

Teşekkürler Yapıyorum sürekli her mamadan sonra mamadan önce gazını çıkarıyorda ama yinede kendisinin iki katı kadar şişiyor her seferinde sırt üstü yattığında zor dönüyor göbüşünden

patili

inek sütü mü veriyorsunuz yoksa? kesinlikle vermemelisiniz.