Kedim Çok Saldırgan

Therumeysa

Gece bir yerlerimi ölesiye ısırmasıyla uyanıyorum odadan atamıyorum başka odada yanlız kaldığında korkuyor güvenli odası benim odam yapmasını istemediğim şeyler oldugunda burnuna dokunup hayır diyorum ama nafile daha sinirli şekilde tekrar saldırıyor hiç sevgi göstermeme izin vermiyor şu an bu yazıyı yazmama bile izin vermiyor bir fikri veya tecrübesi olan varsa yazsın lütfen

5 CEVAP

Zehramira

Elinize biraz kolanya alın ve koklatmaya çalışın yavaş yavaş sakinlicektir benim kedimde çok hırçındı bunu yapalı baya sakinledi

kediler

Biz de kedimiz mutfağa girmesin istiyorduk. Bunu öğretmek için mutfağa her girdiğinde yüzüne fısfısla su sıkmıştık. Kediler suyu sevmezler. Bundan dolayı işe yaramıştı ve artık mutfağa zorlasanız bile girmez. Hem suyun ona bir zararı da yok. Sizi her ısırdığında fısfısla yüzüne su sıkabilirsiniz. Belki bir süre sonra yapmaktan vazgeçer. :))

Therumeysa

ama bu cigerleri icin zararli degil mi sonucta hayvan icindeki alkolu cekip sakinliyor

kediler

Isırmasını istemediğiniz yerlere sevmediği kokular sürebilirsiniz belki. Atıyorum elinizi ısırmasını istemiyorsanız kolonya sürebilirsiniz. Kolonya kokusunu sevmezler. Benim kedim daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştı. Onun için ne yapılır bilmiyorum. Sadece böyle yaparsanız ısırmaz diye tahmin ediyorum.

Therumeysa

su fikri cok hosuma gitti ise yaramazsa artik kedi uzaklastirici sprey alicam uzak durmasi gereken ama israrla gittigi cok sey var malesef