3. Karma Aşısı Olmadan Köpeğimi Dışarı Çıkarsam Sıkıntı Olurmu?

Eraykilic

Merhaba arkadaşlar 2 ay 15 günlük köpeğim bütün aşılarını oldu ama 3.Karma aşısını olmadı köpeğimi dışarıda temiz Yerlere çıkarsam bi sıkıntı çıkarmı?İnternette görüyorum başka Bi hayvanın yanına gitmedikçe Birşey olmaz diyolar ama ben yinede Bi soriyim dedim.Havalar çok ısındı evde çok sıkılıyor gibi geldi bana oyüzden daha 3. Karma aşısını olmaya 16 gün var çünkü.

3 CEVAP

milodelisi

Bence hiç risk almayın, aynı duyguyu bilirim ama sonucunda ne kadar temiz olduğuna emin olsanız bile bişey olabilir, riske değmez :) 16 gün kalmış, o günlerde yeni oyunlar deneyebilirsiniz, havalar sıcak kesinlikle, kendini soğutabilmesi için ödül maması hazırlayıp dondurup verebilirsiniz belki, tarifler mevcuut.

izzy

Bence de aşıları bitsin ondan sonra çıkartın her yer mikrop saçıyor riske aymayin daha dışarı çıkmak icin cok vaktiniz olacak

Eraykilic

Teşekkürler bekliyicem bende