Arkadaşlar Yanlış Anlamayın Irk Ayrımı Yapmıyorum

Luckyssss

Yanlış anlamayın sadece cinsini merak ediyorum onun hakkında arastırma yapmak istiyorum internetten :)

7 CEVAP

patili

Pixie Bob Kedisi ile Californian Spangled kırması gibi geldi bana canım :)

Luckyssss

Hemen bi bakıyım :)

Luckyssss

Değişik huyları var :)

Luckyssss

Özellikleride bi farklı :)

Luckyssss

Evet bence biraz daha büyüsün anlaşılır hangi cins oldugu önemli degil zaten :)

patili

nasıl yani? :)

patili

msjda da dediğim gibi bebekliklerinde amlaşılması zor. pixie bob daha agır basıyor gibi. kırma ama. safkan bir kedi değil. hiç önemi de yok zaten :) biraz büyüsün daha net anlarız