*********

DidemCan

11 gün sonra kedimi eve getireceğim gelmeden önce eşyalarının tam olmasını istiyorum tabiikide. *********dan kum alacağım ama kaç güne geleceğini bilmiyorum. Birde sokak kedileri için mama alacağım *********dan ne zaman sipariş vermeliyim? Gelecek olan kedim hangi mamayı severse ondan devam etmeyi düşünüyorum. Aklımda bir sürü mama markası var zaten tavsiye etmenize gerek yok ama bonaciboyu da merak ettim. İyi diyenlerde var kötü diyenlerde. O yüzden kedime de deneyeceğim için bayatlamamasını istiyorum. Siparişim kaç güne elime ulaşır???

5 CEVAP

Gofretsla2

3 gün

Ahmetemind

2-3 iş günü içerisinde gelir.Bonacibo çok kaliteli bir mama değil.Sokak kedileri için kullanılıyor genelde.Ev kedisine kullananlarda var bende kullandım ileride böbrek sorunları yapıyormuş.Kendi kedinize başka mama alın.Sokak kedileri için mito micho bonacibo iyi

Ahmetemind

İnce ve kalın taneliyi kullandım kalın taneli biraz toz yapıyor ince taneli gayet iyi.

IremGenco

Bonacibo kullanmamanızı tavsiye ederim çünkü kristallenme ve böbrek hastalıklarına neden oluyor.Durumunuz iyi ise daha kaliteli mamalar kullanmanızı tavsiye ederim.

DidemCan

Peki betonit ince taneli kum nasıl?