Kedilerim Kuru Mama Yemiyor

meysakcr

3,5 aylık iki kedim var bu aldığım 5. Mama ama hala ıslatmadan yemiyorlar ne yapmalıyım önereceğiniz ve fiyatı uygun bir mama var mı şuan royal canin veriyorum

3 CEVAP

yasement

çok seçici ise benim deneyimlediğim royal canin ve happy cat kuzu etli çok lezzetli bulunuyor kediler arasında. yaş mamaya karıştırmayı denediniz mi?

IremGenco

Yaş mama ile karıştırıp vermeyi deneyin.Eğer öyle yiyiyorlarsa yavaş yavaş yaş mamayı azaltarak kuru mamaya geçebilirsiniz çoğu kedi alışıyor.

patili

ıslatarak yiyorlarsa bu güzel bir şey. normalde ıslattıgınızda yemezler. su ihtiyaçlarını da almış olurlar. hafif ıslatıp verebilirsiniz