Acil Bakarmısınız :((

Zehramira

Bugün kedime tasma taktım. Takmaz olaydım:( neyse bide benim bir işim vardı işim içinde japon yapıştırıcısı vardı. Japon yapıştırıcısı elimdeydi ve kedimde tam japon yapıştırıcının altındaydı ve yanlışlıkla japon yapıştırıcısı kedimin tam boynuna damladı :(( damlar damlamaz kedim odada tur attı resmen canı acıdı sanırım :( 2 dk sonra falan durdu boğazını patisiyle kaşımaya başladı bir baktım boğazındaki tüy tasmaya yapışmış el kremi falan sürdüm ama etini koparıcam diye pek zorlamadım napmalıyım nolur yardım edin acilen veterineremi gitmem lazım bu saatte kapanmıştır diye gitmedim şuan kedim uyuyo ve fotoğraftaki tam tasmanın çıngıraklı yerine yapıştı :((

10 CEVAP

Panky55

Ohh çok şükür

Zehramira

Dün açık veteriner buldum dediğiniz gibi o bölgeyi kazıdı ve çıkarttı sıvı bir losyon gibi şeylede temizledi şuan iyi teşekkür ederim :))

Reyyanhan

Şükür

Nazzzzzzzzzzz

Bencede veterinere götürmelisiniz ama eğer veteriner bulamıyorsanız makasla çoooook dikkatlice çıkarmayı deneyebilirsiniz .

kediler

Durumu Nasıl merak ettim. Çıkarabildi mi veteriner? Muhtemelen o bölgedeki tüyleri tıraş eder. Eğer derisine de bulaşmışsa yıkar. Bir şeyciği kalmaz. :))

Reyyanhan

Kedinin son durumu nedir

patili

saat 4 müş fotografı çektiğinizde ve veteriner kapanmazdı 4te. şuanda da açık vet bulunur. neden ihmal ettiniz hemrn götürün tüyleri kökten traş edilip o kısıma özel solüsyonlarla temizlik yapılır muhtemelen

Zehramira

Telefondaki saatim yanlış ayarlamayada üşeniyorum daha yeni oldu

kedicigim1054

makasla kedinin tüylerini kesin bizde misafirlikte(memlekette köyde) kedime fare yapışkanı yapışmıştı ve bizim ve saat çok geçti o yüzden veterinerede götüremedik ama dipten kesmeyin tasma boyundan ayrılsın yeter sonra kalan yapışkanı yıkayarak ve tarayarak geçirmeye çalışın

Zehramira

Teşekkürler birazdan açık veteriner varsa kedimi hemen götürücem bişey olucak diye korkmaya başladım