Yere Yatma

Normalde kedim hep dolabim genis genis raflardan olusuyo birini ona ayirdim orda guzurlu 1.5 aydir belki daha fazlasfir yatiyo ama 1 haftadir dolapta yatiyo ama sonra kalkip yere atiyo kendini orda yatiyo ben isikta yatiyorum araya gidfiyo orda yerde yatiyo sebebi ne olabilir

8 CEVAP

kediler

Havalar ısınmaya başladığı için sıcaktan olabilir. Ondan parke beton gibi soğuk yerlere yatıyor olabilir.

kediler

Sıcaklıyordur

patili

evet kediler sürekli yer değiştirir. aynı yerden sıkılırlar. benim kedimin de hiç yuva vs alışkanlıgı yok. cocuklugundsn beri aldıgım hiçbir yuvayı kabul etmedi. hep ya yerde yatar ya kaloriferin altında yatar veya yatagımda yatar. bi sıkıntı değil bu merak et meyin :))

kediler

Zaten kediler bir bölgede fazla durmazlar. Çabuk sıkılırlar. :))

Havanese_Siri

Siri de hep yatağında yatarken bu sıralar gidip parkeye yatıyor, sıcaktan olsa gerek

Tesekkur ederim sizin kediniz de oyle yapiyo mu

kediler

Evet benim kedimde yaz geldiğinde öyle yapıyor. Kışın uyumak için dolabı ya da koltuğu tercih ediyor. Yazın pencerenin önünü ve mermeri. Her kedi yapar yani. Bir sorun yok.

Tesekkurler sagolun