Kedım Sureklı Cenesını Tıtretıyor

Yaesyo

Daha öncede soru sormuştum kedimin ateşi ve kusması vardı veterinere gittik iğne yaptılar ve hao verdiler .sanırım ben hapı verirken dilini ısırdı beceremedim tam. Daha sonra siringayla toz haline getirip vermiştim. Şuan dilinde kırmızı bir yara var ve devamlı cenesini titretiyor sizede neden ????

2 CEVAP

cute_catTR

veterinere götürdünüz mü?

Omurincee

Yarası büyük ihtimal dilini ıssırdığı içindir hastalığı nedeniyle çenesini titretiyorsa yani sinek, kuş vb. Bir hayvana tepki olarak yapmıyorsa kaslarda bir sıkıntı olabilir tek bir veterinerle kalmanızı tavsiye etmem