Karma Asısı Zormu????

EsmaKaram

  • karma asısı sonrası zormu

5 CEVAP

EsmaKaram

aslında zor bır ası ozaman

patili

benim kedimde hiç farketmiyor. bagışıklıgı kuvvetli olmayan kedilerde halsizlik uyku vs bir sürü ek belirtiler çıkartıyor. O nedenle bagışıklığı düşük olan kedilere karma aşı yapılmaması gerekiyor. önce bagışıklıgını kuvvetlendirin. bu konuda ezbere gidebilirsiniz. mesela düzenli gimpet multivitamin verebilirsiniz. biopetactive l-lysine kullanıyorduk biz ama sonra veda pytominsi önerdi vetimiz. onu kullanınca daha iyi oldugunu gözlemledim. siz bunlardan dilediğinizi alabilirsiniz. gimpet multivitamin kesin alınmalı ama. hergün 6 cm verin. 2.ürün için 2sinden birini seçin.1 ay sonrasında da aşınızı gidin yaptırın. imkanınız varsa tabi ki öncesinde kcük bir hemogramla yavrunuzun değerlerine bakın ki bagışıklık vs diğer birimler ne durumda. karma aşı ciddi bir aşı. yapılmazsa olmaz. bilinçsizce de yaptırılmaz.

Ahmetemind

Karma aşısı önemli aşılardandır.Senede 1 kere yaptırmanız gerekir.

Ahmetemind

Pardon zor mu diye sormuşsunuz zorunlu mu diye okudum.Kediniz yavru ise ilk karma aşısını yaptırdıktan 15 gün sonra 2. aşıyı yaptırıyorsunuz.Ondan sonra sadece senede 1 yaptıracaksınız.Benim kedim karma aşısı olduğu zaman tüm gün uyuyor

kedilikizzz

Nerdeyse bütün aşıların sonrasında kedilerde hafif bi durgunluk oluyor yani biraz fazla uyur o gün geçer merak etmeyin