Arkadaslar 3 Aylık Van Kedim Var. Sahiplendigimde 1 Aylıktı Ozamanlar Şırıngayla Falan Besledim.

bradutb13

Sonrasinda veterinerimin onerdigi ozel yas mamalarla 3 aylk olduk artk kuru mamaya gecmelimiliyiz ? Nasil gecebilirz? Iki farkli marka kuru mama aldm ama ikisini de koklayip biraktik sadece :) kuru mamaya nasil gecilir yardim edermjsiniz?

9 CEVAP

patili

maddi durumunuz uygunsa bu iki mamayı ds vermeyin kedinize. britcare'in yavru kedi maması cok saglıklı ve kediler severek yiyor. nd markasınınki de öyle. en kötü ihtimal royal canin yavru kedi maması alın. bu aldıgınız mama markaları berbat ötesi malesef. cok saglıksız

Havanese_Siri

Whiskas, bonnie, royal canin, hills, proplan, happy cat, pedigree vb. markaları önermiyorum. Acana, orijen, n&d, naturea, brit care vb. markaları öneriyorum. Golosi, bozita vb. markaları da kullanabilirsiniz.

DidemCan

Kuru mamayla yaş mamayı karıştırıp verebilirsin veya kuru mamayı ıslatıp verebilirsin

bradutb13

Yas mama karistirsam ve zamanla azaltsam yas mamayi kuruya devam eder mi

patili

hangi marka mamaları aldınız?

bradutb13

Whiskas aldim yaramadi birde bonie miydi hatirlaniyorum yemeyince sokaga koydum

kedilikizzz

Proplan junior öneriyorum çok güzel bir mama 1 sene kullandık hiçbir sorunu olmadı. Kedimin tüyleri çok parlak dışkısında da herhangi bir problem yok. Yaş ve kuru mamayı karıştırın zamanla alışacaktır yaş mamayı azalta azalta kuru mamaya geçiş yapabilirsiniz.

bradutb13

Cok tesekkur ederim ilginiz icin.

bradutb13

Royal i seviyor 2 aydir onun royalin ozel yavru yas mamasiyla besleniyor. Kuru mamasini denemedim bulursam onuda deniycem artk. Yemek konusunda biraz secici benimki :)