Yavru Kedimin Agresifliği

MY78

ankara ırk'ı üç yavru kedimden(2.5 aylık) birini sahiplendirmiştim, fakat gittiği yere alışamadığı için 1 hafta sonra geri aldım...bu seferde evdeki diğer yavru kedilerimden biri gelen yavruyu kabullenmedi ve agresif davranışlar korkmalar diğer kardeşine bile saldırgan tavır sergilemeye ve köşelerde saklanmaya başladı...
acaba bu sorunu nasıl aşabilirim..

4 CEVAP

patili

bir süre sonra geçer. dışarıdan geri gelen kediyi unutmuş olabilirler. zamanla alışır.

Reyyanhan

Sabır ve ilgi.

Reyyanhan

Bu arada yavru sahiplendirme düşünürsen talip olabilirim :)

MY78

Ankara2damı yaşıyorsunuz?