En Kaliteli Kuş Yemi

Gofretsla2

Kuşunuz varsa bu makaleyi okumanızı tavsiye ederim

Bonnie
Quik
Jungle
Gibi markette satılan pis yemlerden uzak durun sağlıksız bayat ve begenmeyecegi bir lezzetir bu (tamam çok saçma bir cümle oldu) :/
Verseler laga kuşunuza verebileceğiniz en kaliteli yemdir fakat
Tarihine
Paketin açılıp açılmadığına
Gibi şeyler goz önünde bulundurarak seçilmelidir (not:versele laga fiyat olarak sizi zora düşürebilir şimdiden uyarıyım)
Açık yemlerden uzak durun
Markası belli olmayan
Uzun süre açık alanda kalmış ve tadı bayatlamış yemlerdir asla tercih etmeyin
Vitakraft
Gene içeriği süper premium olan kaliteli bir yem üstelik kuşlar severek tüketiyor fiyatolarak da çok uygun ve ciddi anlamda kaliteli yemdir kesinlikle öneririm ♤
Nature Plan
Gene bir çok kuş ürünlerini de gönül rahatlığıyla kullanabileceginiz çok güzel bir yemdir içeriği kaliteli ve kulağın severek tükettiği uygun fiyatlı bir yemdir

Kuşunuza benden öpücük ve kal0♡♡♡♡♡♡♡♤

11 CEVAP

Gofretsla2

:OO

Havanese_Siri

Yaklaşık 20 yavruları oldu :DD

Reyyanhan

Güzel :)

Luckyssss

Benim de tanıdıgımın birinin cennet papaganı vardı 2 ayda bir falan yavru cıkartyodu oda ölmüş sonunda yazık ya oda can vallahi çok kötü bişey .s

Ahmetemind

8 yaşındaki muhabbet kuşlarıma çok uzun zamandır vitakraft kuş yemi veriyorum şuana kadar herhangi bir hastalığı vb. olmadı

Gofretsla2

Teşekkür ederim :) bilgiler vardı aklımda kalmasın istedim döktüm yazıya belki ihtiyacı vardır çoğu üyenin; )♡

Havanese_Siri

Valla ne yalan söyleyeyim, benim eskiden 2 muhabbet kuşum vardı hiç markasına bakmadım elime hangisi gelirse (genelde bakkalda satılan) mamalardan aldım

Gofretsla2

Tüh :(

Havanese_Siri

Hiç bir şey olmadı merak etmeyin. Annem komşuya verdi (o da benim gibi yaptı), çiftleştiler, bir sürü yavruları oldu, fazla doğurmaktan anne öldü, baba ve yavruları sahiplendirdiler

Profīrīt👍

Tropirit pardon😊👍