Sarmaşık Yemeye Çalışıyor

gunes09

Arkadaşlar bugün salon sarmaşığı aldım. Kedim yemeye çalışıyor ayırdım ve internette araştırdım silk pathos diye bir sarmaşık turu kediler için zehirliymis. Acaba hepsi mi zehirli olur kedili evinde sarmaşık yetiştireniniz var mi?

3 CEVAP

yasement

Hepsinin zehirli olmasi imkansiz bahcede var bizim tirmaniyolar, bir suru bahcede de var ortalikta kedi kalmazdi salon sarmasigi ile ayni mi bilmiyorum ama cok cok benziyor yapraklari

gunes09

İlk gün isirmaya çalıştı da sonra vazgeçti tadını sevmedi sanırım :) teşekkürler @yasement

yasement

Bizimki annemin vazodaki kuru bugdaylarindan kemiriyor bu kedileri anlamak mumkun degil :) rica ederim:)