Vmp Tablet Kullananlar Var Mı. Nasıl Bir Ürün .

Reyyanhan

Kullanan varsa ve ne ise yarıyor . Ne kadarlık iken kullanılmalı . Faydaları zararları .

9 CEVAP

patili

kedileriniz kaç kg ve yaşları kaç? hangi mamaları kullanıyorsunuz eğer yazarsanız ben detaylı gerekli olup olmadıgını yazabilirim şu an için.

patili

çok fazla yüklenmişsiniz macun ve mama çeşitlerine. en fazla 2 çeşit mama olsun. onu da sık sık değiştirmeyin. macunların her biri aslında vücudun ihtiyacı olan vitamin mineralleri vücuda girdirmeyi hedefler ama beauty paste kullanmanız fazla mesela. gimpet vitamini hergün verebilirsiniz. malt paste gün aşırı verin yavruya cok lazım değil. peauty paste ve prebiyotik paste haftada en fazla 1 veya 2 kez. vünkğ yavrunuz cok kücük eğer vücudu bunlara şimdiden alışkanlık kazanırsa ileride bir tedavi sürecine girdiğinizde immune sistemi ayaga kaldırmada vücuda etkisi olmaz. O yüzden eğer bir rahatsızlıgı yoksa yüklenmeyin bu kadar.

Reyyanhan

Tamamdır . Felicia aynen :) T9 hatasi

patili

veterineriniz önermeden almanıza gerek yok. onun yerine gimpetin multivitamin paste'ını alabilirsiniz.

Nayeli

Genelde bağışıklık düştüğü zaman veteriner öneriyor . Eğer veterinerinz alın demediyse gerekmez .ptilimin dediği gibi vitamin macunu verin daha iyi

Reyyanhan

Vitamin macunu veriyorm da . Veteriner im her yavru kedinin kullanması lazım güçlü büyümesi için dedi

Reyyanhan

Kedim 2 ay 20 günlük. Geçen hafta 900 gr di. Bu hafta 1.100 . Gimcat in vitaminini maltını beauty paste sini periotic macununu. Sürekli olarak kullanıyorum . Ayrıca 3 çeşit kuru mama veriyorum . Royal felix pro line . Yaş mama 3 günde bir veriyorum . Royal in . Vet birşey olmadığını ama kullansın sağlam olsun falan dedi. Sonuçta kimyasal ürün. Bilemedim

yasement

Premium mamalarda zaten vitaminler dengeli, bence royal canin yiyorsa gerek yok biz de hic kullanmadik ama veteriner onerdiyse belki bagisikliginin dusuk oldugunu dusunmus olabilir

yasement

Yalniz felix kuru mama mi cikarmis diye birkac dakikalik arastirma yaptim:D felicia kullaniyor galiba :)