Kedim İle Aramdaki Bagi Nasil Kuvvetlendiririm?

Kimi onu kendi haline birak.sıkma o Alisir diyor kimide hep yaninda dur seni görsün diyor kafam çok karisti yardimci olur musunuz acaba aramizdaki bagi nasil kuvvetlendirebilirim?

4 CEVAP

EsmaKaram

onunla vakıt gecırın ve onun sevdıgı seyler yapın oyuncak alın odul maması gb

EsmaKaram

esyaları sızın odanızda degıl ıse esyalarını kendı odanıza gecırın esyaları orda oldugu ıcın daha cok gırer cıkar sızınle vakıt gecırır

SedaSD

Beraber uyumuyorsanız, birlikte uyumak çok güçlendiriyor çünkü benim kızım ilk günden beri alıştığı için yanıma gelip uyuyor :) Ve ilk zamanlarımızda kuru mamaya geçerken alışsın diye elimden yedirmiştim. Bunu çok sevdiği için arada elimden yediriyorum ve bu zamanlarda hep gırlıyor, seviyor. Ve bununda bizi yakınlaştırdığını düşünüyorum. Ayrıca ilk zamanlar çok birlikte kaldık başka kimse yoktu. Benden başka kimseye bazı hareketleri yapmıyor. Biraz ikiniz takılmanız iyi olabilir :) Sağlıklı bir hayat diliyorum, iyi akşamlar...

Reyyanhan

Birlikte uyu . Gözlerin ı kısıp ona bak. Bu seni seviyorum demek kedi dilinde .. Ve elini ona yaklaştı r. Burnuna doğru ama deydirme. Gelip kendi deysin. Ara ara yap ..sahibinin sen olduğunu ve Sana güvenmesi gerektiğini anlayacak