Pug Bakımı Hakkında

GoldenOdin

Ben pug beslemek istiyorum fakat biraz kararsızım. Bakımı nasıl, çok havlar mı?

4 CEVAP

kesmeseker

Şu cinsi, bu cinsi istiyorumdan ziyade... Yaşantım, maddi durumum, şartlarım bunlar sizce nasıl bir köpek sahiplenmeliyim diye sorsanız daha uygun olur... Yavru köpek günde 20 defa işer... evde halı kullanamazsınız başta... Tititz misiniz? bu gibi şeyler... Önce kendinize en uygun ırk, yetişkin mi yavru mu... Bu soruları sorun.... Sonra alınıp alınıp terk edilen o kadar çok köpek oluyor ki yazık...

Havanese_Siri

kesmesekere katılıyorum cins seçmeden önce şartlarınızı göz önünde bulundurmalısınız bana özelden yazarsanız size en uygun cinsi bulmanıza yardımcı olabilirim

alina_2004

Zor değil çokta tatlılar zaten küçüklerde

Havanese_Siri

Çok problemli bir cins değildir ama sıcağa ve soğuğa karşı duyarlılar