Muhabbet Kuşlarım İshal Oldu

Ahmetemind

8 Yaşından büyük muhabbet kuşlarım ishal oldu daha öncede oldular.İlaç kullanarak iyileştirdim.Fakat yaşları büyük olduğu için petshopta ki adam ilaç kullanmamamızı tavsiye etti.Doğal yollarla nasıl iyileştirebilirim?

1 CEVAP

Merhaba muhabnet kuşlarında ishal tehlikelidir. Bu yüzden insanlardaki gibi fazla vermemek şartıyla haşlanmış patates verebilirsiniz ;) ama dikkat edin fazla vermeyin bu seferde kabız olur :)