Bir Kedi Daha:)

Lutser

Merhaba profilimde gordugunuz üzere benim yasam askım kızım bır mayam var ona kardes almamız lazım.daha once bır kedımız vardı ve buldugumuzda grıptı ne yazıkki cok gecmeden kaybettık kendısını.maya onu cok sevmıstı gıdınce baya uzuldu.şimdi ise ben işe başladım evde 8saat tek kalmaya basladı ben cok üzülüyorum.tek sıkıntımız su kı maya cok cekıngen naıf bır kedı.aldıgımz yerde asırı derece sıddet gormustu .hala yuksek sesle konusuldugunda korkuyor.bu yuzden evde dogup buyuyen bır kedıye daha cok ıhtıyac duyuyoruz.sokakta canlar oldugununu farkındayız.onlara elımızden geldıgınce yardım edıp yuvalandırıyorum.ama dısarda olduklarından malesef onlardada hafıf bır uzuntu sebebıyle vahsılık olusuyor.velhasıl evınızde dogum yapımis.naif sakın bir dişi kedi arıyorum.mumkunse kendı cınsı olursa belkı daha ıyı hısseder .etrafınızda varsa mesajlarınız beklıyorum.

3 CEVAP

pabloescobar

bence yavru kedi alın sokaktan o zaman kolay olur.

Lutser

acıklamamda sokakta almama sebebım yazıyor tesekkurler

Duman14

İnstagramda mutlukedilerdünyasi diye bir sayfa var ordaki abla sokaktan bir anne kurtarmıştı yavrularını yuvalandırıyor bebekler doğumlarından beri evde büyüdüler onunla iletişimde geçebilirsiniz