Neyapmalıyım

muratdiren

Köpeyimi kaybettim daha dogrusu bir kaç günlüyüne bir arkadaşa emanet bıraktık cerkezköy tarafında yazlıgı vardı fakat hic inanmıyorum kaçtıgını söylüyor bunla ilgili ne yapabilirim leydi dişi 1 yaşında doberman

4 CEVAP

ilknrdaisy

Facebookta hayvan severler gruplarina yazip yardim isteyebilirsiniz. Daha çok kitleye ulaşır

Havanese_Siri

arkadaşınızdan biraz şüphe duyduğumu söylemeliyim

Duman14

İlan bastırın arkadaşım kedisini ilanlar sayesinde bulmuştu

eceeece

İlanlar bastırın ve özellikle köpeği son koyduğunuz yerlerde ki duvarlara bastırın. İnternet sitelerindede ilan açın daha fazla kişiye ulaşır inşallah birşey olmamıştır ve sağlıkla bulunur