Köpeğim Bunu Ona Her Tasma Aldıgımda Yapıyor

Luckyssss

Her defasında koparıyor buda benim moralimi çok bozuyor ona beğenerek bugun yeni tasma aldım çok da nahoş bi renk ve çok tatlı bi renk tasma begendim hep ısırarak kopartıyor bir degil iki degil üç degil tasma konusunda nasıl bir eğitim verebiliirim napabilirim arkadaşlar bu konuda ben

14 CEVAP

Luckyssss

Aaa evet bugun alırım o zaman ondan sürekli gittiğim petshopta var ondan :)

Havanese_Siri

fiyatını söylerseniz sevinirim özelden de yazabilirsiniz ben de ona göre karar vericem de daha tasma almadım

Luckyssss

Yazdım sana ordan :)

Reyyanhan

Sevmiyosa takmayın. Sadece dışarı çıkarken takın. Gözetleyin

Luckyssss

Zaten dısarı çıkartırken takıyodum

Luckyssss

Baska bilen yokmu

Reyyanhan

Disarda gezerken durup tasmayi mi kemiriyor. Disarda deli gibi çosmak varken

Luckyssss

Hayır bak şimdi anlamadn yada anlatamadm ben sana ben iki dakika onu hazrladm ondan sonra wc gittim geldiğimde kemirmiş kapıyı tırmıklıyodu kapıyı aç dercesine

eceeece

Belki rahatsız oluyordur takmayin. Yanınızda geliyorsa yolda yürürken falan zaten tasmaya gerek yok bence rahatsız eden bir durum var belli ki boynuna bir bakın

Luckyssss

Keske tasma takmak zorunda kalmasam :( insanları çemkiriyor neden se şımardıgındanmı hiç bilmiyorum gelen gecene havlıyor bacagına saldırıyo

Luckyssss

Hayır diyorum olmuyo da burnunun dikine giidiyo

Havanese_Siri

göğüs tasması kullanın

Luckyssss

Göğüs tasması hem boynundan hemde göğüsten geçirmeli

Havanese_Siri

kıyafet şeklinde olanlardan kullanabilirsiniz