Kedim İyileşti Simdi Eve Nasil Alistirabiliriz ??

Kedim veterinerden cikti bugün evine geldi zaten disardayim buldugumuzdan 2 gün sonra veterinere gitti 9 gündür oradaydi yani alisamadi bize.Simdi bize alismasi için neler yapabiliriz ??

6 CEVAP

Zehramira

Ne rahat bırakın nede fazla ilgilenin normal derecede ilgilenin eğer çok fazla ilgilenirseniz sıkılabilir daha yabancı olduğu için biraz alışşın kendiliğinden sizin yanınıza gelmeye başlayacaktır :)

Zehramira

Bide yavaşça yaklaşıp boynunu ovun kediler boynunu ovdurmaya bayılırlar :))

patili

mümkünse ortak alanları açmayın ona henüz. tek bir odaya alışmalı önce. ve evden tek bir kişiye alışmalı önce. sonrasında yavaş yavaş diğer bireylerle temaslı tanışabilir ve ortak alanlarla

Reyyanhan

Büyük bir kedi. Alışması zaman alır

Reyyanhan

Büyük bir kedi. Alışması zaman alır

Daha cabuk alismasi için rahat mi birakalim yoksa ilgilenelim mi