Happy Cat İyi Mi?

ygzkptn

Happy cat glutensiz tavuklu yavru maması iyi mi

8 CEVAP

yasement

İyi görünüyor happy cat bence iyi bir firma kimyasal koruyucu ve tatlandırıcı kullanmıyor

ygzkptn

brit care mı yoksa happy cat mi

Melisas

Whiskas happy catin markasi diye biliyorum. brit care tavsiye ederim

yasement

brit care kitten içeriği daha temiz görünüyor

yasement

happy cat bir alman firması. whiskas ile aynı firmanın ürünü olan mamalar royal canin, i ams, pedigree, sheba ve şirket chicago çıkışlı.

Havanese_Siri

Hayır çok kötü

burcinyol

whiskas ile royal canin'in de happy cat 'inde hiç bir alakası yok iams'in de.

happy cat ve happy dog gayet sağlıklı, ben köpeğin için kullanıyorum happy dog, sorunsuz sıkıntısız kullanıyoruz yaklaşık 3 aydır ne tüylerinde bir sorun var ne dışkısında.

Kedisevercat

çok iyi ama brit care daha güzel