American Cocker Tüyleri

ilknrdaisy

Merhaba arkadaşlar, bugun bu yavrucağı sahibi bakmak istemediğini söyleyip dayıma sahiplendirmiş, yavrulugu ve 1 yaşına kadar falan evde geçirmiş, malum sıkılınca köye yollanmis, ordada cok insan istediği ev istediği için yapamamış, dayima sahiplendirmisler bugun. Tuyleri çok ve dolaşmış, banyo yaptirip tarayıp ucundan azcik kessem olur mu? Hayvan sanki bunaliyormuş tuyden gibi geliyor bana :( bir de american cocker dediler bana sanki terrier american cocker melezi gibi geldi tecrübesi olanlar bilgi verebilir mi?

3 CEVAP

Havanese_Siri

Yandan ve ayakta fotoğrafını atarsanız cinsini söyleyebilirim

ilknrdaisy

Tuyleri için ne yapabilirim acaba gelir gelmez traş ettirsek bize tepkili olur mu

Havanese_Siri

Havalar ısınıyor tıraş ertirebilirsiniz şimdi, kışa doğru ettirirseniz zor olur