Ankara'da Uygun Fiyatlı Pug Nasıl Bulabilirim ?

mrmert

Pug sahibi olmak istiyorum çoğu kişi petshoptan alma felan diyor yavru pug nerden alabilirim?

12 CEVAP

kedilikizzz

Oyuncakçıya gidip köpek oyuncağı alın pazarlık yaparsanız indirimli alabilirsiniz. Uygun fiyatlı !

Havanese_Siri

Barınak!

Havanese_Siri

yani barınakta birsürü küçük cins köpek var özel bir sebebiniz yoksa içinizin ısındığı bir köpeği sahiplenebilirsiniz

Panky55

Barınakta birsürü sahip bekleyen hayvan var para ile hayvan satılmasına karşıyım onlar da can bu aynı insan satışı gıbı

Luckyssss

Barınakda bulamazsan böyle sitelere bak petarkadas , petlebi vs. İnstagramda da sayfalar var sahiplendiriyolar bi sürü var sahiplendirenler bi göz gezdir

Havanese_Siri

Ben o siteden çok ilan aradım öyle gözüküp ücretsiz çıkan da oluyor ama büyük ihtimalle öyle. Yine de aramaktan zarar gelmez belki ücretsizdir.

Havanese_Siri

özellikle pug istemenizin sebebi nedir

Reyyanhan

Barınak

Luckyssss

Barınak tabikide barınaklara bak

Havanese_Siri

http://www.ilanversen.com/ilan/pug-mops-yavrusu-ankara-saglik-ve-irk-garantili-passaportlu-4443650
petshop mu ev mi, ücretsiz mi ücretli mi bilmiyorum ama bir şansınızı deneyin isterseniz

Luckyssss

O ilan ücretli siriciğim

Luckyssss

Evet belkide insallah ücretsizdir