Kafeslerini Ayırmalı Mıyım ?

cute_catTR

arkadaşlar kekikin sorunları vardı. değiştirdim ve yeni aldığım kuşun yanına ben evde yokken canı sıkılmasın diye de erkek kuş aldım (kekiki değiştirdiğim kuş da dişi) kafeslerini ayırmalımıyım? aynı kafeste olmaları sıkıntı yaratır mı ? aynı anda alındıkları için çifleşirler mi? bu sorulara lütfen cevap verin :( ayrıca az sonra da bir soru sorucam ayrı olarak ona da cevap yazarsanız sevinirim :)

10 CEVAP

Reyyanhan

Olan olmuş artık üzülmeyin . Bende üzülürüm üzüldüğünü z için. Sadece artık daha farklı düşünüp yol alırsınız . Aldıklarımı z canlılarla evlilik yaptığınızı düşünün iyi günde kötü günde hep birlikte :)

Havanese_Siri

benimkiler çiftleşti istemiyorsanız ayırın

Reyyanhan

Diğeri neden verildi

Reyyanhan

Aldığınız yere götürmek yerine vet goturseydiniz . Belkide diğer kuşlara bişi bulaşmasın diye öldürecek onu . Ne bileyim şaşırdim

Reyyanhan

Tercih sizin tabiki . Sağlam bir canlıya bakmak kolaydır . Hasta olan o kuşu iyileştirmek mesele . Kimsede almaz orada ölür. Hatta ölmese bile petshop diğerlerine zarar gelir para kaybeder diye onu öldürür . Ama yinede sizin bileceğiniz iş... KARIŞMAK HADDİM DEĞİL. görüşümü bildirdim. Aklınızda olsun diye . Şimdi yeni kusunuzla sağlıkla huzurla yaşamanız dileğim le :)

cute_catTR

özür dilerim ya :((

cute_catTR

....

cute_catTR

evde başka kafes yok bırakıcam kendi hallerine

cute_catTR

hastalıkları çoğaldı çok fazla bizden kaçıyordu aldığım yere götürdüm yazık evde ölmesin diye değiştirdi

cute_catTR

veteriner çok uzak ve ben evde tekim ne yapsaydım evden mi kaçsaydım veterinere götüremiyorum işte götürebilseydim böyle bir soru sormazdım ?!