Köpeğim 3 Aylık Jack Russel Surekli Elimi Kemirmeye Çalişiyor Niye ?

Kurt6233

köpeğim 3 aylık jack russel surekli elimi kemirmeye çalişiyor niye ?

3 CEVAP

Luckyssss

Dişleri kaşınıyor dişinin kaşıntısını gidericek oyuncaklardan veya burgu çubukları kullanabilirsin en iyisi burgu çubukları hem dişlerinde tartar oluşmaz :)

Luckyssss

Yoksa bütün eşyaları koltuklar , yastık vs yerleri parçalayabilir dişleriyle

canakavi

oyuncak olmasa bile vakit geçirebilecegi kalın içi etli bir kemik kaynat ver önüne hem kendisi için sağlıklı hemde birden olmasa bile zamanla el ısırma alışkanlığını bırakacaktır.