Koruma Ve Disardan Yememe

riberyyy

Cane corso ve disi dogo argentino kopegimiz var genis bahceli yerde bakiyoruz alan koruma egitimi nasil verilebilir kimseye gitmiyorlar gelene havliyolar bahcede birsuru degerli seyler var ama onlari gectim kendilerini korusalar yeter 2 3 ay once 2 kopegimiz calindi bide baskasinin verdigi yiyecegi yememesi lazim bu civardaki sokak kopeklerine zehirli ekmek veriyorlar onlardan falan yememesi lazim nasil ogretebiliriz

1 CEVAP

patili

eğitimci biri verebilir bu eğitimi. eve özel çagırtıp evde bahçenizde eğittirebilirsiniz.