Arkadaşımın Köpeği İçin İyi Mama

Panky55

Arkadaşımın Dogo Arjantin cinsinde bir erkek köpeği var en iyi mama nedir ? Yada hangi mamaları önerirsiniz ?

21 CEVAP

Havanese_Siri

orijen, acana, naturea, n&d, brit care

Havanese_Siri

Hayır goody berbat

Panky55

Yaşını bilmiyorum

patili

evet havanese_sirinin dediği mamalar en iyileri. goody vs içeriği çok kötü.

canakavi

goody

Azra55

Yaşı 5

Panky55

Sağolun

N&d mamadan çok memnunuz.

Panky55

Telekkür. Ederim herkese

Panky55

Teşekkür

Goody berbat ötesi bir mama. Ben arkadaşınız için Bozita öneririm gayet kaliteli ve güvenerek kullanbileceğiniz bir İsveç maması kesinlikle araştırın derim

Evet bozita gerçekten başarılı bir mama çok güzel çeşitleri de var geyikli, sığır etli, somonlu vs. Ben de bozita'yı tavsiye ederim :)

Panky55

Hmmm

Panky55

Tamam

Bende size happy dog isimli markayi oneririm banada veterinerim onermisti ve kopegim cok hassas olmasina ragmen bir sıkıntı girmedim bi bakin derim