Kedi Kuşa Alışır Mı,?

gamzenkle1

Kedi kuşa alışır mı ? Veya kedinin hangi cinsi bunu başarabilir?Acil cevap lütfen teşekkürler

19 CEVAP

Havanese_Siri

kedi yavruysa alışır

gamzenkle1

Alışır mı cidden biraz ciddi de durum kıyamıyoruz yavru kedi var evimizde sokakta da hırpalanmış bi kuş bulduk da yemesinden korkuyoruz..

Havanese_Siri

o kuş sokakta hayatta kalamaz eve alın siz kediniz bir şey yapmaya kalkarsa başkasına verirsiniz

gamzenkle1

Kedinin cinsi fark ediyor mu alışmasında ?

cute_catTR

kedilerin doğasında avcılık vardır. kuşa alışmaz, ne kadar yükseye koyarsanız koyun tırmanıyor illa

gamzenkle1

Anladım sağ olun

Havanese_Siri

çok fark olacağını sanmıyorum

gamzenkle1

Çok teşekkür ederim kuşa da bakmaya çalışacağız (:

Tsubasa9

Farklı odalarda tutun bir araya getirmeyin sakın aniden bir tırmık atar kuşun canı ne ki

Reyyanhan

Canım aynı odada ama kuşu yüksekte tut

Tsubasa9

Farklı odalarda tutup alçağa da koyabilirsin .)

Reyyanhan

Aynı odaya koy. :) daha sonradan alisamazlar.

Reyyanhan

Benimkiler alışkın lar. Yavru iken oluyo merak etmeyin :)

Havanese_Siri

Yavru hayvanlar daha kolay anlaşır

Tsubasa9

İç güdüsel anlamda imkansız zaten birbirlerine alışmaları.