Kedinin Hangi Türü Kuşa Alışabilir?

gamzenkle1

Tekir Kedi veya Sarman kedi kuşa alışabilir mi?Hangisi daha kolay alışır

6 CEVAP

Reyyanhan

Benim kedim ;) 4 tane muhabbet 2 tane yavrü kedim ve anne kedim ile mutlu mesut yaşıyorlar

Havanese_Siri

scottish fold, profiline bakarsan görebilirsin

gamzenkle1

Kedinin cinsi neydi?

kediler

Hayır o cinsle alakalısı değil karakterle alakaları bizimki de Scottish fold yavruluğundan geldi eve ama alışamadı bacağını bile kanattı. Şimdi bir tane daha var evde o da bizim evde doğdu ama alışamadı kafesini devirmeye bile kalktı. Ama Scottish fold lar daha uysal ve sakin olduğu için daha çabuk alışırlar bence. Tekir bir kedinin alışması zor gibi.

ygzkptn

Benim bir yakınım eve scottish fold cinsi kedi getirdi.Ozi(kedi) bildiğiniz peluş oyuncak gibi.Bence hiçbir sıkıntı çıkmaz ve ayrıca çocuğunuz varsa ona da uyum sağlar

ygzkptn

Çocuklar kukla gibi oynuyor ama kedi hiç mi hiç bir şey demiyor