Sokak Kedilerini Yakalama Tekniği

Tsubasa9

Mahallemizde çok sevdiğimiz dişi bir kedi var ismi Güzelkız. Bu kızımızın 5 tane nurtopu gibi evladı oldu. Hepsi birbirinden tosun mu tosun şeker mi şeker. Lakin mahallemizin kendini bilmez ve serseri 2-3 tane erkek kedisi ile dışarı mahallelerden gelen 1-2 kabadayı kılıklı azman bizim dünya güzeli kızımıza musallat oldu. Hayvan nereye giderse onlarda peşinden gidiyo aralıksız olarak. Yavrularını dahi besliyemiyor şu an biz gidip biberonla besliyoruz. Karar verdik bu böle olmaz bu serserilere hadlerini bildirmemiz lazım.En azından bir kaç tanesini yakalayıp yukarı mahallelere besleme yapılan yerlere bırakıcaz. Lakin yoğun çabalarımıza rağmen bu herifleri yakalamamıza imkan yok. Hepsi adeta birer Flash gibiler. Acaba zarar vermeden uyusturan bir sprey tarzı birşey var mıdır bildiğiniz. Yardımlarınızı bekliyoruz.

14 CEVAP

Reyyanhan

Hikaye ye gel ;) anne kedi ve yavruları bir yere alın. Erkekleri nereye götürürse niz götürün geri gelirler

Tsubasa9

Teşekkürler ama bi yere kadar dayanıcam sanırım o yüzden muhakkak yakalamalıyım onları

Reyyanhan

Yavrular ı sahiplendirirsin azicik emsinler

Tsubasa9

Orası kesin zaten. Teşekkürler yardımların için.

Tsubasa9

Zaten tekniği bilen kimse de yokmuş sitede yardım alamadık

Reyyanhan

Yardım mi ettim ben :)

Havanese_Siri

Anne ve yavrulara beraber bakacak biri bulamaz mısınız?

Tsubasa9

En azından uğraştın Reyyanhan :)

Reyyanhan

2 aylık olsun tek tek veririz

Tsubasa9

Daha çok var o zaman

Tsubasa9

Anne ve 5 yavruyu eve aldım 2 gün, benimde 2 kedim var oldu 8 tane. Bende insanım :(
semt değişsem genemi gelirler

Reyyanhan

Gelirler :) maddi olarak da zor bir durum :) tebrik ederim. Anne kediye yavru kedi maması yedirin.

Tsubasa9

Bulamam ki 5 çocuk bide anaları çok zor

Reyyanhan

2 aylık olsun tek tek veririz