Kedi Ve Köpeklerini Çifleştirmek İsteyenlere İtafen Vakit Ayırıp Okur Musunuz ?

kedilikizzz

Kediler içinde geçerli olan aynı durum. Bir kez de olsun analık babalık duygusunu tatsın ya da faydalı olumlu etkilerinden faydalansın diye düşünem arkadaşlar..Okumakta fayda var.
Sadece basit sıradan bir örnek. Bunun gibi yüzlerce var.

(https://www.facebook.com/masumgozlerresmi/posts/833258586821929:0)

5 CEVAP

Reyyanhan

Okuruz

Havanese_Siri

Bizim amacımız onlar bunu yaşamasın diye sayılarını azaltmak değil barınakların bu yaptığını durdurmak olmalı

Havanese_Siri

İnsan olmaktan utanıyorum gerçekten, doğayı mahvedip üstüne hayvanlara işkence çektirip sonra da o işkenceyi çekmesinler diye sayılarını azaltmaya çalışıyoruz

Kedisevercat

maalesef ben çifleştirmiyeceğim anemm asla asla izin vermiyo kediyi lmamıza zor izin verdi biz kedimizi kısırlaştıracağız ama ben çok korkuyorum ameliyat ediyorlar ya