Kocaeli-İzmit / Sahibini Arıyor Ya Da Dünyalar Tatlısı Köpeciği Sevecek Yeni Bir Yuva Arıyorum !

Elviss

Merhaba arkadaşlar bu tatlı köpecik bugün 19.00 sularında otobüsten inerken karşıma çıktı. Kocaeli-İzmit yuvam akarca mevkin de oturuyorum. Çok akıllı bir köpek beni evime kadar takip etti . Yolda giderken verdiğim komutları yer yer yerine getirdi.Kaybolmuş olabileceğini düşündüm ancak boynundaki eskimiş tasmayı görünce büyük ihtimalle terk edildi diye düşünüyorum. Şuan evimin yakınlarında tekrar kaybolmadan bu akıllı köpeciğe yuva olmak isteyen var mı ?

7 CEVAP

Tsubasa9

Buradan kimse cıkmaz lütfen ana sayfadan sahiplendirme ilanı verin. Bende paylasacagim gruplarda.

Elviss

teşekkür ederim

Elviss

hangi ırk sizce ben pek anlamam da ?

Havanese_Siri

sahibinden, ilan versen, petarkadaş, petlebi, köpekdünyası gibi sitelere de ilan verin

Elviss

şuan veriyorum ırkını bılıyor musnuz ?

Tsubasa9

İngiliz cocker'a benzettim ama emin degilim :(

Havanese_Siri

kafası vücuduna oranla küçükse setter değilse springer