Acil Yardım

Berkaycihan

Kedimin kulak intihapı dolayısıyla veterinere götürdüm , kulak damlası ve iğne yaptı , eve geldiğimizde kedim aşırı şekilde bağırıyordu , ve iğne yapılan yeri kaşımaya başladı . Sonuç olarak iğne yapılan yer yara oldu ve başka yerlerinide kaşıyarak yara yaptı . 5 defa daha veterinere götürdüm alerji ilacı verdi ve pansuman yapıp yolladı , şuan kedimin sırtında büyükçe 2 yara var , kafayı yemek üzereyim . Yardımlarınızı bekliyorum

10 CEVAP

patili

acile veterinerinizi değiştirin. yaptığı iğne alerjik semptomlara sebep olmuş olabilir. bilgisiz cahil salağın tekiymiş muhtemelen o paragöz vet. yapıp yolluyor.
Daha iyi bir vet bulun ve oraya götürün mutlaka yarın.

Berkaycihan

Verdiğim paraya acımıyorum , ama resmen hiç bir halt bilmeyen adamlar veterinerim diye dükkan açıyor , ülkenin eğitim seviyesinin düşüklüğü gün yüzüne çıkıyor . Bunlar hayvan hekimi değil resmen tüccar kafasında

Berkaycihan

Arkadaşlar gereken yapılmıştır , hem veterinerler birliğine şikayet ettim hemde dava açacağım . Kedimin durumu iyiye gidiyor ilgiliz alakanız için teşekkür ederim

Berkaycihan

Yarın farklı bir veterinere götüreceğim , merhem verdi 2 kapsüllü bi merhem karıştırıp sürüyorum yok fayda etmiyor , çıldıracağım artık

Reyyanhan

Ne kadar saçma . Telef etmiş kuzuyu. Umarım iyi bir vet bulursunuz . Sonuçları yazıp bizi de bilgilendirin lütfen

Berkaycihan

Bugün 3 tane krem , temizleme sıvısı boyunluk verdi veteriner . Şuan kaşıma Yok . Taşıma kafesinden çıkarmıyorum yaralarını etrafa sürüyor kanatıyor . Karantina altında tedavi edeceğim

Havanese_Siri

Veterinerlere güvenilmiyor artık, herkesin derdi para.

perasu

Geçmiş olsun. Yerinizde olsam o veterineri Veteriner Hekimleri Birliği'ne şikayet ederdim. Bir mail ya da bir dilekçe. En azından bir uyarı gelir. Kasap mı veteriner mi olduğunun ayrımına varır. Hem hayvanın sağlığıyla oynuyor hem o kadar ücret alıyor hem de sizi yıpratıyor.

canakavi

Ben senin yerinde olsam giderdim o veterinere güzelinden bir kafa atardım sonra çıkıp yavrumu başka bir veterinere götürürdüm kardeşim. Eminim gayet dogal birseymiş gibi davranmıştır.

Bizi bu süreçte bilgilendirirseniz çok iyi olur :) geçmiş olsun