Kapıma Bırakılan Bu Kedi Cins Mi

Sengul61

Artık beraber yaşıyoruz cok küçük bir can Kapıma bırakmışlar biberon ile besleniyoruz cins mi cinsse nedir cinsi tekir ya da sarman mi acaba bilemedim hiç

7 CEVAP

Ahmetemind

norveç orman kedisi sokak kedisi kırmasına benzettim ben

alina_2004

Bu bir sibirya kedisi veya kırması! Norveç orman kedileri çok büyük ve fazla tüylü olur!

Reyyanhan

Ay yerimmmm . Maşallah

kedicigim1054

bilmiyorum ama kırma bir kediye benziyor

Reyyanhan

Bobtail olabilir mi . Kırması

tika_waylan

Cook guzel masallah. Norvec Orma kedisine benzettim ama daha kucuk ya anlasilmiyor veteriner daha iyi bilir. Ic dis paraxitlerimi yaptirdiginizda soabilirsiniz

patili

daha çok erken cinsini anlamak için. bu yaşta birbirlerine çok benziyorlar. zamanla burnu daha da uzarsa veya bir miktar basık kalırsa tüyleri de şekillenirse anlayabiliriz.