Reflex Tavuklu Yavru Kedi Maması

BlindCat

2.5 aylık bir yavru sahiplenicem kullanan varsa iyimi kötümü hayvanınız seviyomu veya hangi mamaları tavsiye edersiniz

5 CEVAP

Havanese_Siri

Çok iyi olduğunu söyleyemem. Durumunuz varsa orijen kitten; biraz daha uygun fiyatlı olarak n&d kitten, wildfield veya naturea; daha da uygun fiyatlı olarak brit care crazy; mamaya o kadar para veremem diyorsanız bozita veya golosi yavru kedi maması öneririm.

BlindCat

Teşekkür ederim ben vitamin acisinda iyi diye duymuştum küçük olacağı için ne kullanmam gerek tam kestıremedim

lamiaaslan123

güzel değil. :((

zuhall

yanlis duymussunuz. guzel bir mama degil. marketlerde satilan hicbir mamayi almayiniz.
kuru mama olarak: orijen, instinct, acana, n&d, naturea ,wildfield,sanabelle,matisse
islak mama:instinct, schesir, naturea, animonda carny ocean, applaws, gimcat shiny,sapphere kullanabilirsiniz.

ezgiisu

biz sahiplendigimizde bize reflex mamayla getirmislerdi 10 15 gun anca yedigi icin saglik konusunu nasil etkiler kesin yorum yapamam ama diskisi ve agzi cok agir kokuyordu mamadan oldugunu soylediler ve gercekten mamayi degistirince azaldi