Yavru Köpeğime Hangi Aralıklarla Yaş Mama Vermeliyim?

Eraykilic

Merhaba arkadaşlar 3 ay 10 günlük köpeğim var hangi aralıklarla nekadar yaş mama vermeliyim?

4 CEVAP

cute_catTR

normal mama gibi de kullanılabilir :))

Luckyssss

Fazlada verme senin köpeğin daha küçük 3 öğün vermelisin çabuk acıkır çünkü oyun oynuyarak da yağ yakar 1 yaş mamayı birer kaşık yemek kaşığı versen yeter

Luckyssss

3 öğün boyunca böyle bi gün yaş mamayla beslemiş olcaksın sende vitamin desteği yapıyorsun benim gibi yapabilirsin

Luckyssss

Ben vitamin desteği uyguladıgım için üç günde bir veriyorum yaş mamaya kesinlikle alıstırma ona en doyurucu en lezzetli mamayı da versen kabul etmez