Kedilerin Cinsi Nedir?

Seda19

Merhaba arkadaslar ben kedilerin cinsini ogrenmek istiyorum. Birisinin gri beyaz karisimi kisa tuyleri var digeri gri uzun tuylu ikiside mavi gozlu ve tirnaklari sari

10 CEVAP

EsmaKaram

bence mavı rus ve bırıtısh shorthaır kırması

canakavi

şuan görünülen british shorthair e benziyor çünkü mavi rusların gözlerinin rengi sarı,bal,kehribar tonlarında oluyor profilimde var bakabilirsin mavi rus.

kediler

Ya bu kedilerin gözleri daha küçük oldukları için mavi sonradan sarı olurlar ve ayrıca kulakları da daha küçük oldukları için öyle ufak sonradan Kocaman oluyorlar. Yani büyüyorlar. Bebek oldukları için böyle şimdi. Bence british shorthair onlar. Ama emin ol sonradan gözleri sarı olacak ve kulakları da büyüyecek.

Luckyssss

Daha küçükler ama biraz büyüdüğünde belli olmaz mı

Havanese_Siri

bence de biraz büyümesi lazım anlaşılabilmasi için

ygzkptn

Bence biraz büyüyünce anlaşılır

Havanese_Siri

british shothair kırması gibi

Luckyssss

Mavi rus olabilir mi

Havanese_Siri

tüyleri mavi rus için fazla uzun ve kulakları kısa geldi bana kırma olabilir

Seda19

Beyaz grili olanin tuyleri kisa ve kulak cevresinde seyrek griliye pek benzemiyor