Istanbulda En Güzel Kedi Köpek Kıyafetleri Satan Yer?

patili

Bilen var mı arkadaşlar güzel, kaliteli kedi köpek kıyafeti satan yerler? köpeğim için bulabiliyorum ama kedim için özellikle soruyorum.

18 CEVAP

Havanese_Siri

geek.wish.com
burada da çok güzel kedi köpek kıyafetleri var ve inanılmaz ucuz

kediler

Fotolarını koyamadım Nasıl konulacağını bilsem koyardım :)

Havanese_Siri

avrupa yakasında Ginger's pet butik var

kediler

Ben yabancı internet sitelerinden aldım. :))

Reyyanhan

Bennnnnnn:) herseyi ellerimle yapiyorum kızlarıma . Patili çok basit . Bi oyuncaklar bi kıyafetler Bı yuvalar. :) sanırsın cemil ipekçi dikmiş yapmış :)

canakavi

Derya hanım yabancı sitenin linkini paylaşabilirmisiniz?

Havanese_Siri

ben sirinin evini oradan aldım

Havanese_Siri

en fazla 1 ay sürüyor, tahmini varış tarihinden önce geliyor

kediler

Benim aldığım ürünler evet gelmesi uzun sürdü ama gayet kaliteliler. Kazak aşırı derecede yumuşak ve kedimi hiç rahatsız etmedi. Aynı şekilde diğeri de öyle. Ben sadece o sitede kedi kıyafeti bulabildiğim için o siteden aldım. Aşağıda zaten ölçümler ve ona denk gelen bedenler de var. Sırt uzunluğu, boyun çevresi vb. Ona göre bedenini belirleyebiliyorsun. Benim aldıklarım tam oldu. 4 kilo kediye M beden oldu.

Havanese_Siri

anadolu yakası mı avrupa yakası mı

patili

anadolu yakası olsa daha iyi olur ezgi :)

**********teki ürünler kaliteli mi peki? çin malı oluyor diye duydum birçok ürün. görseldeki gibi gelmezse cok üzülürüm ya :( bir de bizim kızım ölçülerine uyup uymama durumu var. deneyerek almam en iyisi olur. ama yine de bakıcam bu 2 siteye de saolun :)

reyhan maşallah beceriklisin demek ki. ben birkez denedim bir tane yaptım ama uzun oldu biraz. hazır almak daha cazip geliyor. çok yaratıcı fikirler var :))

Reyyanhan

Güvenli mi o site. .aşırı UCuz çünkü

patili

gingers butiğe baktım ezgi. köpekler için çok güzel şeyler var. ama kedilere yönelik değil gibi ürünler.

bir de aradıgım ürün şöyle aslında. hani göcde tasmaljklar var ya onun kıyafetlisi. yine ben ona tasma ipi vs takanilmeliyim sırttan. yani kıyafetli gövde tasması arıyorum. daha konforlu olsun diye